فروش و نصب باسکول 80 تنی پیش ساخته

4 هفته پیش در حسن آباد ,فروش در سراسر کشور
در طراحی منحصر به فرد مدل لبه دار باسکول جاده‌ای80 تن و یا تناژهای بالاتر تا 200 تن، وجود لبه‌ی کناری پلاتفرم و نیوجرسی در روی پلاتفرم سبب می شود که علاوه بر حفاظت وسیله نقلیه ، چرخ وسیله نقلیه دقیقاً بر روی محل مناسب جهت انجام توزین دقیق و صحیح قرارگیرد. در باسکول دیجیتال 80 تنی روی زمین لبه دار جنس شاسی و صفحه باسکول از بتن مسلح پیش ساخته می باشد. این باسکول قابل ارائه با فونداسیون پیش ساخته بوده و تنها با 30 سانتی متر گودبرداری در محل پایه های باسکول در 3 روز قابل نصب و بهره برداری می باشد. صفحه ی باسکول بتنی به صورت پیش‌ساخته و در ابعاد استاندارد 3*18 الی 3*24 متر در کارخانه و تحت شرایط کاملا استاندارد و کنترل شده تولید میشود و با توجه به ابعاد بر روی 8، 10 و یا 12 عدد لودسل قرار میگیرد.

در این باسکول رمپ باسکول به صورت پیش ساخته قابل ارائه و نصب خواهد بود، همچنین در این باسکول برای قرارگیری لودسل یک محفظه مخصوص بر روی پلاتفرم تعبیه شده است که وجود این محفظه علاوه بر حفاظت از لودسل سبب عملکرد صحیح لودسل در شرایط آب و هوایی مختلف می گردد.

چت

  • قیمت (تومان)
    190,000,000 تومان
  • تلفن ثابت
    02181664076
  • لینک سایت
  • پاسخ به تماس
    تماسواتساپ
آگهی های بیشتر برای

ماشین آلات صنعتی در تندوتیز مرجع نیازمندی های کل کشورلطفا معاملات و خرید های خود را حضوری انجام دهید و قبل از آن ، وجهی پرداخت نکنید.


شما میتوانید با بررسی نکات مهم درخرید و معامله ، با اطمینان بیشتری معامله نمایید.

https://tondotiz.ir/v/17274
لینک این آگهی برای ارسال به دیگران
آگهی های مشابه

تندوتیز - مرجع نیازمندی و خرید و فروش کالا

انواع آگهی تبلیغاتی خرید و فروش کالای نو و دست دوم