حمل انواع بار به اروپا | آلمان، انگلیس، سوئد و ....

12 ماه پیش در  شیراز ,قدوسی غربی
شرکت رویال این امکان را دارد که کالاهایی با حجم یک تریلی به بالا را به صورت زمینی و یا دریایی به کشور مقصد (آلمان، فرانسه، ایتالیا، هلند، لهستان، انگلیس، سوئیس، سوئد، نروژ، اوکراین، روسیه و کشور های شرق اروپا) ارسال کند. این یعنی رویال از زمان بسته بندی در انبار شما در هرکجای ایران، امور گمرگی و کارت بازرگانی، حمل زمینی، حمل دریایی، ترخیص در کشور مقصد و حمل از گمرک مقصد تا درب انبار گیرنده را انجام می دهد.

بدین ترتیب شما تنها کافی است لیست و ارزش کالای خود را به ما اعلام کنید و ما بقی امور را به رویال بسپارید. بهترین دلیل اینکار این است که تسلط به قوانین گمرکی از الزامات حمل بار به هریک از کشورهای اروپایی است، چرا که عدم تسلط به قوانین گمرک ایران و هر یک از گمرکات کشورهای اروپایی که گاها تفاوت های محسوسی با یکدیگر دارند باعث ماندن (به اصطلاح رسوب کالا) در گمرک می شود و علاوه برآن شما را ملزم به پرداخت جریمه های هنگفت برای آزاد سازی و یا مرجوع کردن کالا به ایران خواهند کرد.


چت

  • قیمت (تومان)
    تماس
  • تلفن ثابت
    09171199398
  • لینک سایت
  • پوشش دهی
    کل ایران
آگهی های بیشتر برای

حمل و نقل در تندوتیز مرجع نیازمندی های کل کشورلطفا معاملات و خرید های خود را حضوری انجام دهید و قبل از آن ، وجهی پرداخت نکنید.


شما میتوانید با بررسی نکات مهم درخرید و معامله ، با اطمینان بیشتری معامله نمایید.

https://tondotiz.ir/v/17283
لینک این آگهی برای ارسال به دیگران
آگهی های مشابه

تندوتیز - مرجع نیازمندی و خرید و فروش کالا

انواع آگهی تبلیغاتی - خرید و فروش کالای نو و دست دوم