معرفی شرکت حمل بار به صلاله | ارسال بار به صلاله

9 ماه پیش در  شیراز ,قدوسی غربی
به دلیل مرز دریایی بین ایران و عمان، امکان ارسال کالا به طور کامل از روش زمینی امکان پذیر نیست. لذا برای ارسال بار به عمان می بایست از دو روش هوایی به فرودگاه مسقط و دریایی به بندر صحار یا صلاله استفاده کنید.

*** رویال تنها شرکت تخصصی برای حمل بار به بندر صلاله در عمان است. باتوجه به اینکه نزدیک ترین بندر کانتینری عمان نسبت به ایران بندر صحار می باشد، در برخی مواقع مشتری شما درخواست تحویل بار خود به جنوبی ترین بندر عمان یعنی صلاله را دارد. در این صورت شما می توانید با ارتباط با کارشناسان رویال و ارسال مشخصات کالای خود از جزئیات حمل بار به صلاله در عمان آگاه شوید.

کارشناسان رویال با بررسی پکینگ لیست و اینویس شما بهترین قیمت و امن ترین سروس حمل و نقل و ترخیص را به شما پیشنهاد خواهند داد. شایان ذکر است که عوارض واردات به کشور عمان 5 درصد و مالیات بر ارزش افزوده در کشور عمان نیز 5 درصد می باشد، پس روی هم رفته شما باید 10 درصد ارزش کالای خود را برای این دو مورد به منظور ترخیص کالای خود لحاظ کنید.


  • قیمت (تومان)
    تماس
  • تلفن ثابت
    09171199398
  • لینک سایت
  • پوشش دهی
    کل ایران
آگهی های بیشتر برای

حمل و نقل در تندوتیز مرجع نیازمندی های کل کشورلطفا معاملات و خرید های خود را حضوری انجام دهید و قبل از آن ، وجهی پرداخت نکنید.


شما میتوانید با بررسی نکات مهم درخرید و معامله ، با اطمینان بیشتری معامله نمایید.

https://tondotiz.ir/v/17783
لینک این آگهی برای ارسال به دیگران
آگهی های مشابه

تندوتیز - مرجع نیازمندی و خرید و فروش کالا

انواع آگهی تبلیغاتی - خرید و فروش کالای نو و دست دوم